PostWysłany: 15 Lip 2011, 09:42    Temat postu:

Bo końcówkę meczu tak grali gdy gonili wynik Wink

PostWysłany: 15 Lip 2011, 12:45    Temat postu:

W pamieci mam rzut wolny wykonywany przez Szkotow.
30 metr,prawa strona boiska.Wszyscy pod bramką Kelemena.
Centra...i piłka leci 2 metry nad bramką Neutral ja bym to lepiej zagrał.
No i jeszcze ten ich bramkarz.
Doliczony czas.Piłka na aucie bramkowym a on turla sobie piłke na przeciwległy koniec "piątki" i idzie sobie spacerkiem Very Happy

Naprawdę,dziwna ekipa.
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 15 Lip 2011, 13:07    Temat postu:

Zgadzam się. Wirtuozami to oni nie są. Jedyne sytuacje jakie mieli to 2 razy sam na sam z Marianem po naszych dwóch mega babolach w obronie (Celeban i Mila). Za pierwszym razem Szkot pokiwał w polu karnym i strzelił obok branki, a za drugim Kelemen mistrzowsko wyłuskał piłkę z pod nogi napastnika. Poza tym to kilka "niegroźnych" strzałów z dystansu. W sumie my też za wiele tych okazji do bramki nie mieliśmy. Przeważaliśmy w polu przez większość meczu, a Szkoci chyba zagrali na jak najmniejsze straty w pierwszym meczu i odrabianie u siebie.

Liczę na to, że w rewanżu role się odwrócą i to my będziemy sobie grali to co lubimy - "autobus" Lenczyka i kontry Smile Myślę, ze w taki sposób jedną bramkę jesteśmy w stanie strzelić i to powinno rozwiązać sprawę awansu Smile
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 20 Lip 2011, 00:42    Temat postu:

Wisła męczyła, męczyła i wymęczyła. Z drugiej strony Skonto w dwumeczu nic nie pokazało. W 100% zasłużony awans Wisły.

Ostatnio zmieniony przez gumbyy dnia 20 Lip 2011, 00:44, w całości zmieniany 1 raz
Lux

Posty: 3245

PostWysłany: 20 Lip 2011, 10:45    Temat postu:

Litex bedzie wyzej zawieszona poprzeczka.Tu juz trzeba bedzie troche bardziej sie postarac.
Eyesore

Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 6541

Skąd: Z daleka

PostWysłany: 20 Lip 2011, 10:55    Temat postu:

a hjk helsinki rozpykal bangor city 10:0 hehe.
Lux

Posty: 3245

PostWysłany: 21 Lip 2011, 23:46    Temat postu:

Slask zafundowal horror.Do 5 min 2-0 dla Szkotow.
Kelemen bez formy.Pierwsza bramka szła w jego róg,pózniej sprokurował karnego.
WKS od 2-1 zaczal grac techniczna pilke,z glowa a Dundee gralo w mysl zasady "kick and run".
Do pewnego czasu na Slask to wystarczylo.
Piekna bramka (zdaje sie)Dudka na 3-2(byla do wybronienia IMO) i Slask w tym momencie wygrywal dwumecz.
Losy potyczki wazyly sie doslownie do ostatnich sekund.

W sumie fajny mecz z emocjami.
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 22 Lip 2011, 01:48    Temat postu:

Po 5 minutach meczu byłem załamany. Na szczęście szybka riposta na 2:1 i gra się uspokoiła. Długimi fragmentami mieliśmy przewagę i wyglądało to całkiem dobrze. Niestety kolejny błąd w obronie i straciliśmy gola do szatni. W drugiej połowie bardziej poukładana gra i udało się zdobyć drugą bramkę. Końcówka to już Częstochowa i dowieźliśmy wygraną porażkę.

Szczerze mówiąc to byłbym bardzo zły, gdybyśmy odpadli z tymi "ogórkami"... Dundee w dwumeczu nic sensownego nie stworzyło pod naszą bramką, bo to co mieli, to wszystko po naszych WIELBŁĄDACH Rolling Eyes W obronie zagraliśmy tragicznie źle Rolling Eyes

Mam nadzieje, ze w następnym dwumeczu zostanie to ogarnięte...
Wasyl

Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 1421

PostWysłany: 22 Lip 2011, 09:16    Temat postu:

To Dundee było tak słabe, że po prostu nie wypadało z nimi odpaść
W obronie tragedia w wykonaniu Śląska, zresztą wszystkie sytuacje w dwumeczu jakie stworzyli szkoci wynikały z błędów...
Zobaczymy co pokaże moje miasto w drugiej rundzie, najważniejsze że jest awans i że nie było kompromitacji jak w przypadku jagielonii
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 26 Lip 2011, 21:35    Temat postu:

Litex - Wisła 1:2

Fajny, żywy meczyk szczególnie tak do 70 minuty. Wisła zrobiła spory krok do awansu i powinni awansować.
Wasyl

Posty: 1421

PostWysłany: 26 Lip 2011, 22:12    Temat postu:

No brawo Wisła może nie za grę ale za wynik, trzeba przyznać że w końcu szczęście jest po stronie polskiego klubu. Chavez jest obrońcą dobrym na nasza ligę na nic więcej, w ogóle w cała obrona to dramat, dobrze że był Sobolewski (im starszy tym lepszy) i Wilk. Podoba mi się ten Iliev, przebojowy zawodnik, Nunez (czy jak mu tam) też dobry mecz, Melikson wiadomo, Genkow za to trochę za mało widoczny. Litex zagrał dobry mecz, ale to wcale nie jest jakaś niewiadomo jak dobra drużyna, w obronie też mają straszny bałagan (sytuacja z drugą bramką, od minuty już się w głowę w obronie kopali) i w rewanżu jak Wisła trochę ich bardziej przyciśnie będzie mogła liczyć na liczne błędy.

Mam nadzieję, że w rewanżu nie będzie jakiejś niespodzianki
Na kogo Wisła może teoretycznie trafić?
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 26 Lip 2011, 23:42    Temat postu:

Dokładnie - Litex to nic specjalnego. Taktycznie bałagan, większość akcji po indywidualnych błędach w obronie Wisły. Diaz strasznie dawał się ogrywać na boku. Wystarczyło ich przycisnąć pressingiem i od razu pogubieni. Fakt, że szczęście po naszej stronie - 2 poprzeczki. Wisła spokojnie powinna w rewanżu zagrać swoje i pewnie awansować. Litex nie powinien krzywdy zrobić.
Wasyl

Posty: 1421

PostWysłany: 28 Lip 2011, 19:09    Temat postu:

widziałem drugą połowę, Sląsk sprawiał wrażenie jakby mu do końca nie zależało na zwycięstwie
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MetalSide.pl Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)