FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 172

Skąd: mars

PostWysłany: 13 Cze 2008, 09:07    Temat postu:

Angielski sędzia załatwił nas bez mydła! Ale z drugiej strony to moglismy kurwa strzelać bramki w drugiej połowie wtedy ten złamas mogłby nam naskoczyć
Garfield

Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 312

Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 13 Cze 2008, 09:31    Temat postu:

Powiem tak. Dzięki Borucowi nie przegraliśmy tego meczu 0:5. Sędzia fiut - to fakt. Nie zmienia to jednak obrazu drużyny - drużyny słabej. Gdyby przewaga Polski była zdecydowana to wygrywalibyśmy nie po jednej szmacie ze spalonego.
Nasza gra na Euro to pośmiewisko. Teraz cały świat będzie się śmiał z Polski, że jedynego gola dla nas na Euro w meczu rozgrywanym w gównianym stylu strzelił Brazylijczyk ze spalonego.
Black Demon

Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 523

Skąd: Wrocław

PostWysłany: 13 Cze 2008, 10:53    Temat postu:

Szkoda, że naszym piłkarzom brakowało jaj, żeby taką sprzedajną dziwkę wziąć na buty... Nawet jeśli by to ich miało kosztować dyskwalifikację, to chociaż pokazaliby światu, jak należy skarcić sędziowską szmatę!

Garfield napisał:
Powiem tak. Dzięki Borucowi nie przegraliśmy tego meczu 0:5.

Oczywiście w pierwszej połowie Artur wyciągnął kilka "setek", ale to dzięki jego umiejętnościom oraz szczęściu którego każdy bramkarz przecież potrzebuje.

Sędzia fiut - to fakt. Nie zmienia to jednak obrazu drużyny - drużyny słabej. Gdyby przewaga Polski była zdecydowana to wygrywalibyśmy nie po jednej szmacie ze spalonego. Nasza gra na Euro to pośmiewisko.

Pierwsza połowa w wykonaniu naszych była tragiczna- to fakt. W drugiej graliśmy już całkiem nieźle i tym razem to austriacki bramkarz kilkukrotnie ratował swoją drużynę.

Odnoszę wrażenie, że sędzia cały mecz ciągnął minimalnie (ok- trochę więcej niż minimalnie Wink) w stronę Austrii, ale widząc że wynik jest niekorzystny podyktował karnego z dupy.

Swoją drogą taka postawa jest dla mnie całkowicie niezrozumiała. Austria i tak nie wyjdzie z grupy, a po tym meczu sytuacja w grupie jest już praktycznie przesądzona.
Vader

Posty: 2820

Skąd: Katowice

PostWysłany: 13 Cze 2008, 16:25    Temat postu:

Komu mogło zalezec na tym zeby Polska nie wygrała? W sumie.. Niemcom. Zwazywszy na to że wdupili z Chorwacją ich wyjscie z grupy w przypadku naszego zwyciestwa zależałoby w dużej mierze od naszego 3 meczu. A tak własciwie juz wszystko jasne. W kazdym razie ten karny był wyraźnie lewy. Udupiono nas, pytanie kto najbardziej na tym skorzystał.
K0stek

Posty: 1644

Skąd: Toruń

PostWysłany: 13 Cze 2008, 16:27    Temat postu:

Vader napisał:

W sumie sobie już odpowiedziałeś Smile. Była szansa wyjść z grupy razem z Chorwacją a przy tym udupić Niemców, a tak zachowaliśmy jedynie czysto matematyczne szanse na awans.
Vader

Posty: 2820

PostWysłany: 13 Cze 2008, 16:35    Temat postu:

Mowienie ze Niemcy kupili ten mecz jest troche jak teoria spisku. Ale patrzac na to wszystko wydaje sie być mozliwe. No i przeciez Austria musiała strzelić chociaż jedną bramkę na Euro.
gumbyy
Redakcja

Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 13781

PostWysłany: 13 Cze 2008, 16:58    Temat postu:

Dajcie spokój z tymi spiskami Laughing Graliśmy tragicznie w pierwszej połowie i dzięki Borucowi było wciąż 0:0. Bramka Rogera ze spalonego i jestem w szoku, że liniowy tego nie widział. Przecież widział tą sytuację doskonale i powinien machnąć. Spisek? Wink

Druga połowa i nasza gra odmieniona. Tak powinniśmy grać od początku. Szkoda, że nie strzeliliśmy na 2:0, bo byłoby po zawodach. Tak zrobili Chorwaci i wygrali. Co do karnego... no cóż... pretekst dał Lewandowski, a o ile dobrze pamiętam, to sędzie upominał zawodników przed wolnym, żeby nie ciągali się. Fakt, że takich sytuacji w meczu jest pełno, no ale co zrobić... Generalnie to wracamy do domu i tyle Crying or Very sad Niby matematycznie możemy jeszcze awansować, ale nikt chyba w to nie wierzy...
mefistofeles

Dołączył: 01 Mar 2006
Posty: 258

Skąd: Inowrocław

PostWysłany: 13 Cze 2008, 17:42    Temat postu:

Karny był lewy jaknajbardziej, a dlatego, że gdyby Austria wczoraj odpadła to sponsorzy by na tym sporo ucierpieli. I jeśli już to oni opłacili sedziego.

ale dziejowow sprawiedliwie, bo bramka dla naszych tez nie była uczciwa. Czyli w normie.
1532

Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 16

PostWysłany: 13 Cze 2008, 18:28    Temat postu:

Karny, owszem, z dupy wzięty, ale gdybyśmy wygrywali 3:0, nie byłoby problemu. Gdybyśmy wygrali z Niemcami - także. Dupa, nie zasłużyliśmy na awans i tyle.
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 13 Cze 2008, 18:32    Temat postu:

1532 napisał:

Nic dodać, nic ująć. Zawsze szukamy innych wytłumaczeń (spisek, sędzia, zły wiatr, tępa trawa itp.), a fakty mówią co innego Razz
K0stek

Posty: 1644

Skąd: Toruń

PostWysłany: 13 Cze 2008, 19:23    Temat postu:

Fakt jest taki, że to było bardzo wyrównane i zacięte spotkaniem. Faktem jest także to, że dyktowanie w ostatniej minucie meczu karnego z dupy jest jawnym skurwysyństwem. No ale przecież Austria "zasłużyła" na bramkę.