PostWysłany: 5 Cze 2012, 19:21    Temat postu:

PostWysłany: 5 Cze 2012, 23:13    Temat postu:

Redakcja

PostWysłany: 5 Cze 2012, 23:53    Temat postu:

Lux napisał:

Fajnie tutaj wpasowali piłkarskie smaczki Smile No i zakończenie kozackie Twisted Evil Wink

Ostatnio zmieniony przez gumbyy dnia 5 Cze 2012, 23:53, w całości zmieniany 1 raz
Raul

Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 2767

Skąd: wawa

PostWysłany: 6 Cze 2012, 10:12    Temat postu:

taak, dobrze to zre Very Happy wstawki, wstaweczki, widac ze sie dobrze chlopaki bawili przy robieniu filmu Smile
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 7 Cze 2012, 23:10    Temat postu:

Smuda:

"Żalu nie mam prawie w ogóle. No, może o to, że niektórzy dziennikarze dopiero teraz zrozumieli i zobaczyli, co znaczy ten zespół. W przeszłości tylko krytykowali, dziś widzą, że mamy świetną drużynę, na miarę XXI wieku. Bolało mnie, że za dużo było tych złych słów, ale teraz już cieszę się, że zbudowałem drużynę na teraz i na później. Taką, która swoją grą będzie potrafiła cieszyć.

[...]

Naszym celem i marzeniem jest awans do ćwierćfinału. Jesteśmy w stanie go zrealizować."

1-1 z Grekami.
Jestem zawiedziony nasza postawa w 2 polowie.Chlopaki zostawili glowy w szatni chyba.
Pierwsza polowa super a druga dno.
Wydaje mi sie,ze Wojtas zawalil bramke-takie odnioslem wrazenie.
Tyton bohaterem.To co zrobil to mistrzostwo.
Dlaczego Smuda nie zrobil zmian?Grosik mogl zrobic troche wiatru na skrzydle.
Zaraz ruscy z pepikami.Zobaczymy na co ich stac.

PostWysłany: 9 Cze 2012, 00:38    Temat postu:

Generalnie nasz występ zgodnie z moimi oczekiwaniami. Z beznadziejnie słabymi Grekami zagraliśmy totalnie słabo. O ile jeszcze w pierwszej połowie potrafiliśmy "na fantazji" przycisnąć przeciwnika i coś z tego stworzyć, to po przerwie zagraliśmy totalny piach. Zero pomysłu na grę, zero pomysłu na rozgrywani akcji i zero pomysłu na cokolwiek. Dzięki Bogu i parafii, że Grek nie wykorzystał karnego, bo już dzisiaj Euro by się dla nas zakończyło.

Nawet nie chce mi się "wnikać" w ten mecz... ale tak na szybko: ile oddaliśmy celnych strzałów? ile przeprowadziliśmy składnych (4-5 podań na połowie przeciwnika) akcji? ile minut prowadziliśmy grę bez udziału przeciwnika? Dziękuję, dobranoc Wink
Raul

Posty: 2767

Skąd: wawa

PostWysłany: 9 Cze 2012, 09:37    Temat postu:

no, druga polowa to masakra pod kazdym wzgledem.. czy ktos mi jest w stanie wytlumaczyc o co kaman? Rolling Eyes w pierwszej bylo fajnie, ale jak patrzylem na rozsypke w obronie grekow to mysle ze druzyna niewidomych by im jedna brame tez wsadzila Wink
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 9 Cze 2012, 11:31    Temat postu:

Raul napisał:
no, druga polowa to masakra pod kazdym wzgledem.. czy ktos mi jest w stanie wytlumaczyc o co kaman? Rolling Eyes

Podejrzewam, że treneiro nagadał im w przerwie, że jest po Grekach, bo przegrywają i grają w osłabieniu, no i teraz trzeba tylko dojechać do końca meczu i będzie super...
w pierwszej bylo fajnie, ale jak patrzylem na rozsypke w obronie grekow to mysle ze druzyna niewidomych by im jedna brame tez wsadzila Wink

Ja pomyślałem o "zawodnikach" z Wyspy Wielkanocnej Wink też by wbili tego 1 gola Laughing

PostWysłany: 9 Cze 2012, 22:42    Temat postu:

Holandia-Dania 0-1 ...i Dunczycy zaskoczyli wszystkich.
Niemcy-Portugalia 1-0 choc remis był blisko.Calkiem fajny meczyk.
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 9 Cze 2012, 23:36    Temat postu:

Holendrzy dzisiaj mieli największy problem sami z sobą Laughing a Dania bardzo fajnie i spokojnie grała w piłkę. Tak właśnie my powinniśmy grać, bo u nas też gwiazd zbyt wiele nie ma w składzie. Holendrzy jakoś tak bez filmu. Pchali się do przodu i próbowali zakiwać na śmierć. No i mają teraz problem.

W drugim meczu początek jakiś taki niemrawy, ale po przerwie fajnie to się rozwinęło. Sporo akcji, strzałów i do końca niepewny wynik. Niemcy bardzo ważne 3 punkty zrobili.