PostWysłany: 1 Paź 2010, 01:21    Temat postu:

Nie... miałem inne zajęcie Wink
Venom

Posty: 1266

PostWysłany: 1 Paź 2010, 10:09    Temat postu:

Polak rozpętał piekło w Bukareszcie! Steaua prowadziła z Napoli 3:0, ale Włosi odrobili dwie bramki dzięki grze w przewadze. Arbiter Marcin Borski doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu... a goście wyrównali w 98. minucie! Borski potrzebował eskorty policji.

PostWysłany: 1 Paź 2010, 13:51    Temat postu:

Arbiter Marcin Borski doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu... a goście wyrównali w 98. minucie! Borski potrzebował eskorty policji.

KE? Laughing Laughing

Ostatnio zmieniony przez gumbyy dnia 1 Paź 2010, 13:51, w całości zmieniany 1 raz
Venom

Posty: 1266

PostWysłany: 1 Paź 2010, 14:05    Temat postu:

No właśnie dlatego potrzebował eksorty.... Techniczny pokazał 4 minuty na tablicy, a piłkarze grali i grali, aż goście wyrównali... :wink:

PostWysłany: 1 Paź 2010, 16:31    Temat postu:

Podobno przez pierwsze 3 minuty czasu doliczonego opatrywano bramkarza jednej z drużyn.
Vader

Posty: 2820

PostWysłany: 1 Paź 2010, 17:55    Temat postu:

A co do Lecha wczoraj to świetna sprawa! Żałuję, że do pubu nie skoczyłem, bo zbiorowa radość to najlepsze w footballu. Może będzie niespodzianka? Oby Smile

Proszę nie dzielić skóry na niedzwiedziu Smile
Byłem na wakacjach,ale jakies tam minimalne skroty z tv-konferencji udalo sie zobaczyc live.
Teraz naprawde żal zaprzepaszczonej szansy z Juve tzn tej dojebki przy stanie 2:0 dla nas.
Z tego co słyszałem to Kolejorz nawet niezle zagrał.
Venom

Posty: 1266

PostWysłany: 19 Paź 2010, 21:38    Temat postu:

Real - Miilan do przerwy 2:0. Królewscy w ciągu minuty strzelili 2 bramki. Przed przerwa moglo byc po meczu ale w akcji 4 na 2 di maria zamiast podawac do ozila na patelnie wdał sie w drybling i dupa. Ale i tak jest dobrze....

Edit:
No i skończyło sie na 2:0. Ronaldo zmarnował sete. Pepe nie trafił leżąc do pustej bramki. Z drugiej strony Milan też miał kilka sytuacji. Świetny mecz... Po raz pierwszy od kilku sezonów... Real wygrał z naprawdę mocnym przeciwnikiem... I to zdecydowanie...

Ostatnio zmieniony przez Venom dnia 19 Paź 2010, 22:43, w całości zmieniany 1 raz
Lux

Posty: 3245

PostWysłany: 21 Paź 2010, 23:08    Temat postu:

Tak jak bylo do przewidzenia.
Lech poległ w Manchesterze.Roznica klas byla az nadto widoczna.
Adebayoor krecil naszymi obroncami az zal bylo patrzec.
Po bramce dla Lecha troche zaczelismy sie rzwawiej ruszac po boisku(nie bylo juz tak zwiazanych jaj)
City kontrolowalo mecz,ale wydaje mi sie ze wkradla sie w ich szeregi lekka nerwowosc.
Gdy padla bramka na 3-1 bylo juz kompletnie po ptakach.
W sumie mielismy jeszcze tam jakies sytuacje na drugiego gol.Ccieszy mnie fakt,ze nie byl to mecz zupelnie do jednej bramki(i ze nie bylo pogromu)
Venom

Posty: 1266

PostWysłany: 21 Paź 2010, 23:17    Temat postu:

Juve zremisowało Laughing Nie jest więc najgorzej. Remisik w Poznaniu w nastepnym meczu i walka o awans z Juve 1 grudnia... :wink:
Lux

Posty: 3245

PostWysłany: 21 Paź 2010, 23:35    Temat postu:

Jeszcze dluuuga droga.
Trzeba zrobic dobry wynik w Austrii a u siebie walczyc ile sil(i liczyc na potkniecia innych)
Przy obecnej formie pilkarzy taki wynik bedzie niezmiernie ciezko osiagnac.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MetalSide.pl Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)