FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 13781

Skąd: Wrocław

PostWysłany: 20 Sie 2011, 02:10    Temat postu:

Lepszy/gorszy... tutaj liczy się to co w sieci i to Wisła potrafiła wbić gola, a goście nie. Jest jeszcze rewanż i tam się okaże kto w dwumeczu jest lepszy.
Lux

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 3245

PostWysłany: 20 Sie 2011, 11:27    Temat postu:

Wasyl napisał:
no skoro według Ciebie AOPEL był o wiele lepszy to nie powinien mieć problemu z odrobieniem jednej bramki na swoim stadionie, dodatkowo w takich warunkach, a jednak dajesz im tylko 30% szans na awans Smile

Proporcje sa takie a nie inne przez bramke Małeckiego.
Wisłę stać na to aby strzelic gola i kontrolowac mecz.
Gdyby na Reymonta zakonczyłoby sie 0-0 procenty byłyby na odwrot.
Niewazne...
Jak pisze Gumbyy to jest dwumecz i jeszcze wszystko jest mozliwe.

PostWysłany: 24 Sie 2011, 13:33    Temat postu:

Lekko zamotane to, ale wniosek jest jeden - grać, wygrywać i zbierać punkty w rankingu Smile

APOEL - Wisła 3:1

Wisła słabiutko, od początku nastawiona na obronę zaliczki z pierwszego meczu (od początku taki scenariusz skazywałem na porażkę), mnóstwo błędów w obronie, a z przodu praktycznie nic. Z drugiej strony był taki moment (bo strzelonej bramce przez Wilka) gdy stadion zamarł, a piłkarze gospodarzy stracili na kilka minut zasilanie. To należało wykorzystać i cisnąć rywala. Niestety Wisłą okopała się na 40 metrze i czekała na końcowy gwizdek. Podsumowując - do LM awansowała drużyna lepsza piłkarsko i z lepszymi zawodnikami. APOEL grał w piłkę, a Wisła byłą na boisku.
Lux

Posty: 3245

PostWysłany: 24 Sie 2011, 17:09    Temat postu:

gumbyy napisał:
do LM awansowała drużyna lepsza piłkarsko i z lepszymi zawodnikami. APOEL grał w piłkę, a Wisła byłą na boisku.
Wisla wykorzystlaa ustrzelonego u siebie gola.
Rewanzu nie ogladalem bo nie ma mnie w kraju,ale ogladalem pierwszy mecz i podpisuje sie pod cytatem Gumbyyego.
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 25 Sie 2011, 00:00    Temat postu:

Lux napisał:

Wisła w rewanżu zagrała jeszcze gorzej, niż w pierwszym spotkaniu. Od początku ustawili się na 40 metrze i wybijali piłki na oślep z przed swojego pola karnego. Błędy taktyczne pomocników i obrońców, nie wychodzenie do kontrataków (2-3 zawodników to góra) i oczekiwanie na jakiś cud. I o dziwo ten cud nastąpił... niestety Wisła zamiast pójść za ciosem i dać sobie szansę na awans, to wrócili do wcześniejszego grania.

APOEL to drużyna która prowadziła grę przez większość meczu, sporo składnych i ciekawych akcji, troszkę brakowało im skuteczności (nerwy?), ale taktycznie i piłkarsko poziom nad Wisłą.
edek77

Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 854

Skąd: Amsterdam

PostWysłany: 25 Sie 2011, 11:30    Temat postu:

Cos czuje ze sprawdzi sie moj scenariusz,czyli Wisla w LE a Legia i Slask dzisiaj zegnaja sie z pucharami.

PostWysłany: 25 Sie 2011, 22:03    Temat postu:

niezle Very Happy ogladal ktos? ladnie grali?
Gil-galad

Posty: 2531

PostWysłany: 25 Sie 2011, 22:25    Temat postu:

Ostatnie 30 minut. Kurwa, tak grającą Legię jak w dwumeczu ze Spartakiem mogę oglądać! Very Happy
Coffin

Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 706

Skąd: Chorzów

PostWysłany: 26 Sie 2011, 10:17    Temat postu:

Ogólnie od 30minuty już grali zajebiście, pierwsze 10 minut bez komentarza, jeszcze chwila i poszedłbym grać w Football Managera, no ale zostałem i nie żałuje Smile Jak nie Legia Very Happy

Najbardziej zawiódł mnie Śląsk, liczyłem, że powalczą, taktyka która świetnie sprawdza się w lidze tutaj niestety nie, no ale i tak 4 runda to sukces Smile
Wasyl

Posty: 1421

PostWysłany: 26 Sie 2011, 11:38    Temat postu:

jeżeli ktoś zawiódł to jagielonia, chociaż zawód to złe słowo, kompromitacja lepsze

Śląsk był bez szans, rumuni byli za silni
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 26 Sie 2011, 11:55    Temat postu:

Legia Shocked Shocked wynik "szokujący" - brawo!

Śląsk zgodnie z zapowiedziami pojechał honorowo pożegnać się z pucharami. Remis w tym meczu to wynik ponad stan. Zagraliśmy dosyć rezerwowym składem i przez większość meczu nie mieliśmy nic do powiedzenia.
Lux

Posty: 3245

PostWysłany: 26 Sie 2011, 13:20    Temat postu:

Boli mnie ze nie widzialem meczu Legii.
Kurcze z piekla do nieba.
wielki respect.
zaraz wskakuje na youtube lub meczyki i katuje skrot.
Gil-galad

Posty: 2531

PostWysłany: 26 Sie 2011, 14:08    Temat postu:

Tu masz bramki z ruski komentarzem:

Kak że tak?! Very Happy

Grupy Legii i Wisły nie najgorsze, choć trochę szkoda, że zabrakło naprawdę atrakcyjnych rywali typu Tottenham czy Atletico. Może w fazie pucharowej. Wink

Ostatnio zmieniony przez Gil-galad dnia 26 Sie 2011, 14:08, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MetalSide.pl Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)