PostWysłany: 20 Paź 2007, 08:00    Temat postu:

Redakcja

PostWysłany: 20 Paź 2007, 20:19    Temat postu:

Lux to są derby:

Everton - Liverpool 1:2

38 min i 1-0 - samobójczy gol dla Evertonu, pechowcem Hyypia.
53 min i :ban: dla Hibberta za faul w polu karnym na Gerrardzie KARNY!
54 min i 1-1 - z karnego Kuyt
90+1 min i :ban: dla Nevilla za zatrzymanie ręką piłki która leciała do bramki KARNY!
90+2 min 1-2 - z karnego Kuyt

gumbyy napisał:

no tak to sa derby bo tam w jednym miescie sa 2 mocne kluby ktore posiadaja rzesze fanow,dlatego jest wiecej emocji.
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 24 Paź 2007, 14:08    Temat postu:

Wczoraj:

"Arsenal pokonała Slavię Praga aż 7:0, a pięć goli strzelili: 20-letni Cesc Fabregas, 19-letni Nicklas Bendtner i o rok młodszy Theo Walcott. Londyńczycy wyrównali rekord najwyższego zwycięstwa w Lidze Mistrzów, który w sezonie 2003/2004 ustanowił Juventus Turyn gromiąc Olympiakos Pireus także 7:0. "

Clap

Oglądałem bramki. To wyglądało jak lepszy trening Wink. Arsenal w tym sezonie jest piekielnie mocny a przy tym ma bardzo młody skład Twisted Evil

PostWysłany: 25 Paź 2007, 02:47    Temat postu:

Sheffield Football Club, najstarszy klub piłkarski świata, w środę świętował 150. rocznicę powstania. Honorowym gościem na specjalnie wydanym obiedzie był prezydent FIFA Sepp Blatter.
Obecnie Sheffield FC jest niewielkim amatorskim klubem, który występuje na siódmym poziomie rozgrywek w Anglii. Pozostaje w cieniu sąsiednich Sheffield United i Sheffield Wednesday, które jeszcze niedawno grały w ekstraklasie. Mecze środowego jubilata obserwuje zwykle 200-300 osób.

Sheffield FC jest jednak drugim klubem, obok Realu Madryt, uhonorowanym najwyższym odznaczeniem FIFA - Order of Merit in Ruby (Rubinowy Order Zasługi). Orderem tym uhonorowany został także m.in. Kazimierz Górski.

- Mamy wyjątkową historię i dziedzictwo. Myślę, że każdy klub może z tego czerpać - powiedział prezes najstarszego piłkarskiego klubu świata Richard Tims.

Trener piłkarzy Sheffield FC David McCarthy podkreślił: - Każdy klub może odnosić wielkie sukcesy, każdy może być największy, najbogatszy, ale tylko nasz jest najstarszy.

Oprócz Blattera, 150. urodziny Sheffield FC uświetnili obecnością były znakomity angielski piłkarz Bobby Charlton, były selekcjoner tamtejszej reprezentacji Bobby Robson i prezydent madryckiego Realu Ramon Calderon.

W listopadzie z okazji jubileuszu odbędzie się towarzyski mecz Sheffield FC z Interem Mediolan.

Clap cheers

------------------------------------------

A dzisiaj w LM kolejny gniot w wykonaniu The Reds...

PostWysłany: 29 Paź 2007, 03:32    Temat postu:

W Premiership w meczu "na szczycie" Wink Liverpool - Arsenal 1:1. Arsenal nie przegrałjeszcze w lidze. MU gromi 4:1 Middlesbrough i to 4 kolejny mecz w którym zdobyli... 4 bramki i zarazem 8 kolejna wygrana w lidze Clap
Chelsea wraca do życia i gromi Manchester City 6:0 Shocked

Liderem oczywiście Arsenal.

W naszej lidze mecz Wisła - Legia i wygrana krakusów 1:0. Mecz dosyć ciekawy, a Legia przegrała najmniej jak mogła. Chociaż w końcówce mieli jedną idealną sytuację do bramki (Giza). Wisłą ma 8 punktów przewagi nad Legią.