A na Bełchatów od stanu 2:1 przykro było wczoraj patrzeć...

No niestety... stracone 2 bramki w ciągu minuty wszystko mówią Rolling Eyes

PostWysłany: 31 Sie 2007, 13:14    Temat postu:

gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 1 Wrz 2007, 00:04    Temat postu:

Zagłębie - Legia 0:2

Krótko mówiąc Legia w tym sezonie rządzi... 6 kolejka bez straty gola i punktu Shocked Clap

Zagłębie już 2 porażka na swoim stadionie...

PostWysłany: 2 Wrz 2007, 20:20    Temat postu:

A dzisiaj "polski szok". W doliczonym czasie gry Dawid Janczyk zapewnia CSKA remis ze Spartakiem. Trochę to przypominało finał LM z 1999 roku.

"Na rosyjskich stronach internetowych bramkę uzyskaną przez Janczyka określono jako "szok po polsku". Tamtejsze media pisząc o atmosferze wśród piłkarzy Spartaka stwierdziły: - Kaliniczenko szlochał, Pawluczenko długo nie mógł się podnieść z murawy, Titow opuszczał płytę boiska zakrywając oczy rękami...."

Komentarz jest chyba zbędny. Brawo Dawid!!

A liderem jest... Liverpool Smile

Grzegorz Rasiak zdobył dwa gole dla FC Southampton w wygranym 3:0 wyjazdowym meczu piłkarskiej drugiej ligi angielskiej z Queens Park Rangers
KHAN

Posty: 211

PostWysłany: 2 Wrz 2007, 22:43    Temat postu:

Niby nie ten kaliber, ale sytuacja podobna, CSKA przegrywa, ost. minuta doliczonego czasu gry a rezerwowy przy swoim pierwszym strzale zapewnia swoim rywalom gorycz i żal "remisu na podobieństwo przegranej", bo tak się właśnie zachowywali gracze Spartaka, Jak Effenberg i spółka po finale 99 Smile
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 3 Wrz 2007, 02:05    Temat postu:

CSKA przegrywa, ost. minuta doliczonego czasu gry a rezerwowy przy swoim pierwszym strzale zapewnia swoim rywalom gorycz i żal "remisu na podobieństwo przegranej"

Rolling Eyes
Porównanie meczu ligowego i finału Ligi Mistrzów? Rolling Eyes

W pamiętnym finale Bayern w ciągu dosłownie chwili stracił wielką chwałę i splendor Smile A CSKA? Odrobią stracone punkty w kolejnym meczu ligowym...

Bramka Jańczyka? Nie pierwszy i nie ostatni to rezerwowy, który wszedł w końcówce i zdobył bramkę na wagę remisu... i tylko tyle. Nie ma z czego robić "sensacji" Wink

BRAWO!!
Świetna gra i dwie kapitalne bramki (pierwsza to nawet cala akcja). Rywale zagrali dla PL. Nie może być lepiej Very Happy

meczu nie ogladalem. Crying or Very sad
dodatkowo, mecz serbia-finlandia zakonczyl sie dla nas korzystnym bezbramkowym remisem.
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 9 Wrz 2007, 12:14    Temat postu:

Eyesore napisał:

Cool :cheers: Clap

Heh... ma się tego nosa Wink

Co do meczu... początku nie widziałem Rolling Eyes Ogólnie pierwsza połowa na duży plus. Gralismy swoje i Portugalia strasznie się męczyła z nami. I o to chodzi Very Happy "Szkoda" sytuacji Smolarka, no ale Ronaldo też puknął w poprzeczkę...

Po przerwie zaczynamy grać dramat Rolling Eyes mnóstwo błędów i Portugalia zaczyna rządzić na boisku. Dosyć szybko odrabiają straty i wychodzą na prowadzenie. Na szczęście pod koniec meczu stanęli na trochę chyba czekali na koniec meczu. Krzynówek - słupek - bramkarz - gol Very Happy i 2-2 Very Happy

Szkoda akcji Amolarka.
Piekny byl strzal tuz przed naszym 1 golem-chyba K.Blaszczykowski.Ile to było metrow?30,35?
Tak samo Krzynowek-ta odleglosc.Szaleniec albo fuksiarz.3 min do konca a on zamiast wrzucac ,huknal i gol.
Nie rozumiem dlaczego Leo Matusiaka wpuscil do gry .
Gosc praktycznie nie gra.Ja wpuscilbym Sagana a nawet drewnialdo bo ostatnio jest w formie i stzrela gole w championship.
O Portugalii zapomnijmy,teraz trzeba finow pogonic.Tam w Helsinkach tez nie bedzie latwo.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MetalSide.pl Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)