FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Posty: 706

Skąd: Chorzów

PostWysłany: 22 Sty 2012, 14:23    Temat postu:

Wasyl napisał:

Aha a co myślą zwolennicy zwolnienia Wenty? Bo po tym pierwszym meczu dość sporo ich było.

PostWysłany: 22 Sty 2012, 15:12    Temat postu:

Pewnie w momencie przejęcia piłki nie wiedzieli czy do końca jest 5 czy 10 sekund, jeden koleś w studio po meczu mądrze powiedział, że jakby rozpoczęli szybką kontrę i Szwedzi przejęliby piłkę (o co w takim tłoku nie trudno) a później rzucili bramkę to cała ta pogoń poszłaby na marne, a kibice mieliby o to pretensje.

Dokładnie, priorytetem było obronienie tej ostatniej akcji i to zostało wykonane.

A i jeszcze jedno co mi wczoraj przyszło do głowy. Nie pamiętam żebyśmy kiedykolwiek w jakiejkolwiek sporcie drużynowym mieli zespół z takim charakterem, potrafiący się podnieść w każdej sytuacji. Myślę, że bardzo długo i ile w ogóle nie doczekamy się kolejnej takiej grupy ludzi.

Dokładnie! Chłopaki mają niesamowity charakter i wolę walki. Czytałem gdzieś, że Szwedzi w przerwie coś tam sobie pajacowali i wozili się z taką przewagą. To i po meczu mieli mega kwaśne miny niczym piłkarze AC Milan po finale LM z Liverpoolem.

Wenta robi świetną robotę, wystarczy posłuchać jego tekstów w czasie przerw na żądanie Smile albo ta "główka" pod koniec meczu z Szwedami Laughing

Świetnie też taktycznie poprowadził drużynę w meczach (drugie połowy oczywiście) z Danią i Szwecją.

Ostatnio zmieniony przez gumbyy dnia 22 Sty 2012, 15:12, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: 23 Sty 2012, 22:16    Temat postu:

Wystarczyło jakbyśmy mieli jakiekolwiek atuty w ataku, to cuda moglibyśmy zachować na półfinał i finał Smile
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 23 Sty 2012, 23:03    Temat postu:

Fatalnie dzisiaj w ataku (pierwsza połowa), bo większość rzutów szła w bramkarza. Tradycyjnie w drugiej połowie się obudziliśmy i gonimy wynik. Było bardzo blisko, ale zabrakło szczęścia.

PostWysłany: 25 Sty 2012, 20:11    Temat postu:

Juuupi,ogralismy szkopów.Znów horror,ale z happy endem.
Szkoda głupiej porażki z Macedonią Confused
Powinnismy grac tak jak z niemiaszkami.Za kazdym razem.
Wasyl

Posty: 1421

PostWysłany: 25 Sty 2012, 20:30    Temat postu:

5 miejsce w turnieju to w sumie sukces, mam nadzieję że się na tą kwalifikację olimpijską załapią. Dzisiaj straszny nieład w obronie z obu stron, oczywiście w końcówce horror być musiał, inaczej być nie mogło.
A i niemiłosiernie wkurwia mnie Jaszka o ile koleś w grze jeden na jeden jest zajebisty i ma niesamowity balans ciałem, to w rozegraniu znów jest dramatyczny, do Lijewskiego mu dużo brakuje. Ogólnie to indywidualnie Polacy prezentowali się bardzo nierówno, no i niestety brak Szmala był aż nadto widoczny.
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 25 Sty 2012, 22:44    Temat postu:

Fajny, widowiskowy meczyk z obowiązkowym horrorem na końcu.
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 29 Sty 2012, 19:57    Temat postu:

Duńczycy pokonali w finale Serbów i dzięki temu zagramy w turnieju kwalifikacyjnym do Olimpiady Smile
Coffin

Posty: 706

PostWysłany: 8 Kwi 2012, 21:48    Temat postu:

To pograliśmy Smile Ale Olimpiada jest dla najlepszych, a nie dla frajerów.
Jeszcze długo będziemy widzieć efekty Vive w naszej lidze, która ściąga reprezentantów, którzy wszystko mają w dupie bo ogrywają wszystkich frajerów w Polsce, w LM zaraz przegrywają, ale pieniądze są, to po co zapieprzać bardziej. Zamiast wysyłać młodych, dobrych do Niemiec czy Hiszpanii (jak kiedyś), to siedzą w Vive i Wiśle gdzie dostają grubą kasę, ale przy okazji się nie rozwijają. Ale takie zdanie jest laika Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Coffin dnia 8 Kwi 2012, 21:50, w całości zmieniany 2 razy
Wasyl

Posty: 1421

PostWysłany: 8 Kwi 2012, 22:49    Temat postu:

ja pierdole, ilość głupot w tej wypowiedzi mnie aż przeraziła...
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 9 Kwi 2012, 11:02    Temat postu:

Cholernie szkoda tego meczu z Serbami. Lepiej rozegrana końcówka i byłaby olimpiada.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MetalSide.pl Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)