FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Posty: 1421

Skąd: Wrocław

PostWysłany: 15 Sty 2011, 23:05    Temat postu:

Coffin napisał:
Oj czarno to widzę w meczu z Koreańczykami, nie mówiąc już o Szwedach. No ale trzeba kibicować i wierzyć Smile

Koreańców też się boję Szwedów to wiadomo silna drużyna, ale podejrzewam że w tym drugim meczu aż takich roszad w składzie nie będzie i całkiem inaczej będzie to wyglądało :wink:
gumbyy
Redakcja

Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 13781

PostWysłany: 16 Sty 2011, 14:42    Temat postu:

Meczu nie oglądałem i lekko zdziwił mnie wynik... no ale jak graliśmy w 2 połowie zmiennikami, to w zasadzie spoko.
Coffin

Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 706

Skąd: Chorzów

PostWysłany: 16 Sty 2011, 16:34    Temat postu:

Graliśmy zmiennikami bo Bielecki rzucał tylko po gwizdku, a Lijewski nie rzucał bramek wcale. Zresztą Tkaczyk też zagrał średnio Smile
Wasyl

Posty: 1421

PostWysłany: 16 Sty 2011, 18:32    Temat postu:

a skrzydła? Kuchczyński i Tłuczyński nie grali w drugiej połowie praktycznie wcale, Jaszka też praktycznie nie grał. Dla mnie Wenta dał pograć mniej doświadczonym zawodnikom żeby Ci sie przetarli w imprezie i zebrali doświadczenie które zaprocentuje w następnych meczach.
Coffin

Posty: 706

PostWysłany: 16 Sty 2011, 18:48    Temat postu:

No z tym się zgodzę bo obydwoje grali b.dobrze w pierwszej połowie, ale o ile Tomczaka można nazwać mniej doświadczonym (na 3 rzuty nie trafił ani jednego), to Jurasika już nie Wink Rosiński też już debiutantem nie jest Smile
Wasyl

Posty: 1421

PostWysłany: 16 Sty 2011, 19:01    Temat postu:

No nie są, ale myślisz że w meczach z poważnymi rywalami będzie taki moment że na boisku nie będzie żadnego z podstawowych graczy? tzn Bieleckiego, Lijewskiego, Jaszki, Kuchzyńskiego i Tłuczyńskiego? Według mnie Wenta wiedział co robi, nie chciał eksploatować podstawowych zawodników, a przez ten horror tacy zawodnicy jak Tomczak czy Zaremba nabiorą doświadczenia, a Rosiński czy Jurasik pograją dłużej i będą w rytmie meczowym Wink
Szkoda że nie będę miał okazji oglądać pozostałych meczów naszych w tej fazie...
Coffin

Posty: 706

PostWysłany: 18 Sty 2011, 21:00    Temat postu:

No to w czwartek czeka nas najważniejszy mecz Smile Ostatnie dwa mecze wypadły w miarę - pierwsza połowa słaba, druga świetna.

PostWysłany: 20 Sty 2011, 22:52    Temat postu:

W tym momencie prysły nasze marzenia o medalu Wink Jak się nie wygrywa z tak przeciętnymi Szwedami to czego my chcemy szukać w meczach z Chorwacją i Serbią. No nic zostało tylko kibicowanie Smile

Btw. Sędziowie nam dzisiaj pomagali jak nigdy Smile
Lux

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 3245

PostWysłany: 20 Sty 2011, 22:53    Temat postu:

co za mecz ze Szwecją!!!
Szkoda,ze nie udało sie osiągnąc korzystnego rezultatu.
Bylismy blisko w drugiej połowie aby doprowadzic do remis(akcja gdzie zle podał Bielecki)
Szmal-przekozak~!
Wasyl

Posty: 1421

PostWysłany: 20 Sty 2011, 23:02    Temat postu:

Świetny mecz, przegraliśmy go przez straty w ataku, inna sprawa że ani razu nie prowadziliśmy w tym meczu. Co tu duzo mówić mecz godny MŚ. Moim zdaniem za bardzo pchaliśmy się momentami środkiem. Bramkarze OBAJ pokazali, że są świetni w swoim fachu. Mam taką refleksje co do Jaszki, świetny zawodnik w pojedynkach indywidualnych, ale dużo nieprzemyślanych podań, dużo strat... Jednak trzeba przyznać, że Szwedzi zagrali fantastycznie i wygrali zasłużenie. Obawiałem się sędziów, ale staneli na wysokości zadania i w końcu dali zawodnikom pograć.
Czas na drugą fazę, łatwo nie będzie, ale to są MŚ i nie może być łatwo!!
Brawa dla chłopaków!!!

POLSKA!!!!
Coffin

Posty: 706

PostWysłany: 20 Sty 2011, 23:32    Temat postu:

Brawa dla chłopaków ? No bez jaj...
Z kontry akcji nie potrafimy skończyć, karnych nie trafiamy, skrzydła zero jakichkolwiek piłek, obrona dziurawa jak szwajcarski ser, podania w 50% niecelne, w niektórych sytuacjach nie potrafiliśmy chwycić piłki. Jaszka beznadziejnie, cały mecz słabo dla mnie to jest kpina, że on cały czas grał, co chwile straty, zwalnia grę niepotrzebnie, pcha się na trzech zawodników i nie mamy z tego nic. Bielecki super chłop, że gra bez oka, ale czasami mam wrażenie, że on nie widzi bo prawie z połowy boiska rzuca. Cały turniej byłem spokojny.. do 40minuty tego meczu jak Jaszka piąty raz z rzędu źle podał, a Bielecki ciulnął z połowy. Tkaczyk słabo, ale może w końcu zagrałby na środku rozegrania.
A jak w następnych meczach usłyszę 'gladiatorzy' to wyrzucę telewizor przez okno.
A wszystko zaczęło się od pierdolenia 'że oni muszą, a my możemy'. Podchodząc z takim założeniem to może dajmy sobie spokój w ogóle i dajmy pograć na na kole Wyszomirskiemu może coś trafi.
Rozumiem, że można podziękować za zaangażowanie, ale tu wszyscy dają z siebie wszystko i czasami potrzeba trochę krytyki bo to potrafi podziałać mobilizująco, dziękować możemy tylko Szmalowi, ale to akurat codzienność Wink

Wiem trochę mnie poniosło, ale takie jest moje zdanie na temat dzisiejszego meczu.

6 serbia 1

Wszyscy grają pod nas... wygrywając ze Szwecją już praktycznie gralibyśmy w półfinale

Ostatnio zmieniony przez Coffin dnia 20 Sty 2011, 23:37, w całości zmieniany 1 raz
Wasyl

Posty: 1421

PostWysłany: 21 Sty 2011, 00:22    Temat postu:

Z kontry akcji nie potrafimy skończyć, karnych nie trafiamy

Z kontry akurat nigdy nie graliśmy jakoś super, nie jest to nasza mocna strona, tak samo gra w przewadze. Karych to akurat w tym meczu Szwedzi więcej przestrzelili

skrzydła zero jakichkolwiek piłek,

tu się zgadzam, ale sam wcześniej napisałem że stanowczo za dużo było gry środkiem. Chyba z taktyką Wenta nie trafił.

obrona dziurawa jak szwajcarski ser

momentami dziurawa, ale tylko momentami kiedy Szwedzi grali szybki atak, w pozycyjnym już to zdecydowanie lepiej wyglądało z naszej strony. Szmal sam tych piłek przecież tyle nie wybrania.

podania w 50% niecelne, w niektórych sytuacjach nie potrafiliśmy chwycić piłki.

w tych MŚ mamy z tym problem straszny to fakt szczególnie w ataku

Jaszka beznadziejnie, cały mecz słabo dla mnie to jest kpina, że on cały czas grał, co chwile straty, zwalnia grę niepotrzebnie, pcha się na trzech zawodników i nie mamy z tego nic.

Tak jak napisałem indywidualnie jest świetny, zespołowo niekoniecznie. On chyba bardziej pasuje do gry z zespołoami grajacymi agresywna obronę bo jest w stanie spokojnie minąć każdego. Z takimi zespołami jak Szwecja grającymi 6-0 chyba się jednak gubi

Bielecki super chłop, że gra bez oka, ale czasami mam wrażenie, że on nie widzi bo prawie z połowy boiska rzuca.

Laughing przecież rzut z 9 i 11 metra to zawsze był jego znak firmowy...

Cały turniej byłem spokojny.. do 40minuty tego meczu jak Jaszka piąty raz z rzędu źle podał, a Bielecki ciulnął z połowy. Tkaczyk słabo, ale może w końcu zagrałby na środku rozegrania.

Ja dalej jestem w miarę spokojny. A co do Tkaczyka to dla mnie on dalej jest cieniem zawodnika z przed 4 lat, gdzie jego rzut z biodra?

A wszystko zaczęło się od pierdolenia 'że oni muszą, a my możemy'.

też mi się to nie podobało, nie lubię takiego gadania

ps.
ja się unoszę po każdym meczu naszej kopanej tak jak Ty teraz.

Jednak Ci goście osiągnęli więcej niż ktokolwiek by na nich postawił 6 lat temu, byliśmy europejskim średniakiem, staliśmy się bądź co bądź drużyną ze światowej czołówki. Mam wielki szacunek dla tych zawodników.

Ostatnio zmieniony przez Wasyl dnia 21 Sty 2011, 00:24, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MetalSide.pl Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)