Czyli za zasługi? Rolling Eyes Np. Mila, który w Lechii grzeje ławę, albo jest pierwszy do zmiany?

PostWysłany: 3 Wrz 2015, 23:49    Temat postu:

No to gramy jutro... przeczuwam, że Niemcy nieźle się po nas przejadą... Rolling Eyes

PostWysłany: 6 Wrz 2015, 11:04    Temat postu:

gumbyy napisał:

Przejechali,co było do przewidenia.Naprawde byli napakowani,zmotywowani i grali bardzo płynnie i pewnie.
Polacy całkiem niezle zaprezentowali na tle niemieckiej maszyny.
Byliśmy słabsi,nie ukrywam,ale nie byliśmy zahukani,wystraszeni.
Odgrywaliśmy sie jak było można i o mały włos przed przerwą nie doprowadziliśmy do wyrównania(do dziś mnie to boli)

Przegralismy przez indywidualne błędy.Naprawdę żal było patzreć jak nas klepią przy pierwszym golu.
Piszczek bez formy.Mączyński,Olkowski-co tacy ludzie robią w kadrze?
Zostaly 3 mecze.2 miejsce z ktorego mozna awansowac bezposrednio jest realne.
Wlasciwie dwa mecz bo Gibraltar trzeba ograć nawet z zawiązanymi oczami.
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 6 Wrz 2015, 12:31    Temat postu:

Niemcy - rzeczywiście dobrze naoliwiona maszyna...na początku. Przy 2:0 się rozprężyli i po naszej bramce na 2:1 zgłupieli. To był nasz moment, żeby coś ugrać w tym meczu. Niestety Lewy jak ostatnia łamaga spierdzielił swoją szansę. Szkoda, bo po przerwie Niemcy się ogarnęli i nie dali nam pograć. Niestety nie spróbowaliśmy po przerwie choć ciut zaryzykować, bo wyczekiwanie na naszej połowie na kontrę to nic nam nie dało. A przecież było oczywiste, że prędzej, czy później wklepią nam trzecią bramkę...

To co Piszczek i Mączyński robili w pierwszej połowie w grze obronnej to był kryminał. I dziwie się, że Nawałka tego nie "widział" i nie reagował w trakcie meczu. W tv było widać, że tam jest ogromna dziura i kończyło się wjazdami jeden na jeden i w efekcie 2 bramkami.

Generalnie ten mecz zbyt wiele nie znaczył, bo porażka była "wkalkulowana". O awans powalczymy w dwóch innych meczach. Ale trzeba sobie jedno uświadomić - na Mistrzostwach (jak awansujemy) będziemy grali z przeciwnikami na takim poziomie...
Lux napisał:

Za zasługi? Wink

Ostatnio zmieniony przez gumbyy dnia 6 Wrz 2015, 12:33, w całości zmieniany 1 raz
Lux

Posty: 3245

PostWysłany: 6 Wrz 2015, 13:13    Temat postu:

po naszej bramce na 2:1 zgłupieli. To był nasz moment, żeby coś ugrać w tym meczu. Niestety Lewy jak ostatnia łamaga spierdzielił swoją szansę. )

Dokladnie.2-2 moglo ich zlamać.
Lewy dobrze strzelił a Neuer wybronił szczesliwie.
Teraz mozna gdybac czy mogl technicznie,czy po dlugim rogu(wg mnie tak) ale w takich sytuacjach nie kalkulujesz tylko strzelasz.
To sa takie sytuacje,ktore potem bola.Gdyby strzelil technicznie i by nie wpadlo to ludzie by mowili "mogl na chama walic"
Dla mnie Lewandowski obok Gorosickiego był najlepszym naszym zawodnikiem w tym meczu.Fabiański tez swietny.Szczesny na dłużej może zaprzyjaznić sie z lawką.
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 6 Wrz 2015, 16:46    Temat postu:

On to powinien skończyć. Nie ważne jak... piłka powinna zatrzepotać w siatce. Jakby strzelił dobrze, to byłby gol Wink

Szkoda, bo 2:2 do przerwy i Niemcy byliby na musiku...
Lux

Posty: 3245

PostWysłany: 6 Wrz 2015, 19:40    Temat postu:

Nie mam pretensji do niego o ten strzał.

Bramkarze: Artur Boruc, Łukasz Fabiański, Wojciech Szczęsny, Przemysław Tytoń

Obrońcy: Thiago Cionek, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk, Paweł Olkowski, Łukasz Piszczek, Łukasz Szukała

Zawodnicy powołani z polskiej ligi:

Obrońcy: Michał Pazdan (Legia Warszawa), Jakub Wawrzyniak (Lechia Gdańsk)

Pomocnicy: Ariel Borysiuk, Sławomir Peszko, Sebastian Mila (wszyscy Lechia Gdańsk), Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa), Bartosz Kapustka (Cracovia), Karol Linetty (Lech Poznań), Krzysztof Mączyński (Wisła Kraków)

Wcześniej selekcjoner wytypował 19 zawodników występujących na co dzień za granicą:

Pomocnicy i napastnicy: Jakub Błaszczykowski, Kamil Grosicki, Maciej Rybus, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski, Kamil Wilczek, Artur Sobiech.

Nieźle...

Peszko - why?
Mila który czasami nie mieści się na ławce Laughing
Piszczek - do dzisiaj chyba kręci mu się w głowie po tym jak go Niemcy objeżdżali
Wilczek - zagrał w tym sezonie... uwaga - 116 minut Very Happy 99 w Serie A i 17 w Pucharze Włoch.
Szukała jeszcze lepszy, bo zagrał jak na razie... 90 minut Laughing

Ostatnio zmieniony przez gumbyy dnia 2 Paź 2015, 13:50, w całości zmieniany 1 raz