PostWysłany: 2 Gru 2006, 16:45    Temat postu:

Brawo nasi.Nie interesuje sie siatkówa ale ciesze sie ze naszym chłopakom tak dobrze idzie.Trzymam kciuki zeby zdobyli złoto.
"Złotka" dały przykład jak mozna wygrywać,teraz przyszła kolej na chłopow.
Daniel

Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 193

PostWysłany: 2 Gru 2006, 17:27    Temat postu:

Uff! Ciezko bylo ale sie udalo. W polowie drugiego seta myslalem juz, ze latwo pojdzie, a tu sie Bulgarzy rozegrali. Rzeczywiscie troche za duzo bledow, z Brazylia nie mozna tyle popelnic bo oni to wykorzystaja bezlitosnie. A propos Brazylii to ktos ogladal ich dziesiejszy mecz z Serbami?? Powiem tyle: to sa WYMIATACZE!! (ale nasi i tak lepsi). Jak zobaczylem ta akcje pod koniec 4 seta miedzy rozgrywajacym a Giba (kto ogladal to wie o jaka akcje chodzi) to mi szczena opadla!! Wynik Z Bulgaria wytypowalem, oby podbnie bylo z Brazylia. Polska - Brazylia 3:1.
Raul

Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 2767

Skąd: wawa

PostWysłany: 2 Gru 2006, 18:10    Temat postu:

jako ze sie nazywam Raul (kto wie czy nie Lozano), to Wam powiem w tajemnicy ze jutro pojedziemy Brazylie trzy do koła

A jak nie, to masz wpierdol Wink Laughing

Miałem dzisiaj oglądnąć meczyk, ale nie nastawiłem sobie budzika i zaspałem Wink
Eyesore

Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 6541

Skąd: Z daleka

PostWysłany: 3 Gru 2006, 14:34    Temat postu:

Mecz jeszcze trwa (21:11, trzeci set), ale wiadomo juz, ze jest po ptokach. Szkoda tej szansy i rozbudzonych nadziei, ale od samego poczatku nie mielismy szans, nawet w drugim secie, kiedy wywiazala sie walka.
karol93

Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 177

Skąd: Lodz

PostWysłany: 3 Gru 2006, 14:41    Temat postu:

Duży udział w przegranej miał Gacek ktory stawia sportową ambicje nad dobro zespołu. Wszyscy uważali tylko na niego i wrecz go zaslaniali przed serwami, a gacuś zszedł dopero przy stanie 24:12. Nasi podupadli tu psychicznie i mimo walki w drugim secie, uwazam że było za mało motywacji.
(DeaDe)

Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 1387

Skąd: Gilowice

PostWysłany: 3 Gru 2006, 14:51    Temat postu:

Szkoda wielka drugiego setu Confused.

Ale nie ma co beczeć, Małysz pierwszy w kwalifikacjach Twisted Evil .
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 3 Gru 2006, 14:54    Temat postu:

Krótko mówiąc, była to "krótka piłka" 0:3 i pozamiatane.

Brazylia znacznie lepsza i poza zasięgiem. Nasi nie mieli możliwości wygrania tego meczu. Nie ma co biadolić i szukać przyczyn Wink Byliśmy gorsi i tyle Smile
Raul

Posty: 2767

Skąd: wawa

PostWysłany: 3 Gru 2006, 15:03    Temat postu:

heh, no zniszczyli nas konkretnie Smile
wygrac z Brazylia mozna tylko jesli sie zagra megazajebisty mecz i wszystko wychodzi. a tak, to szkoda ze nasi chociaz nie przegrali w ladniejszym stylu Wink
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 3 Gru 2006, 15:32    Temat postu:

szkoda ze nasi chociaz nie przegrali w ladniejszym stylu Wink

No dokładnie... w końcu trenerem jest Raul, a to doskonale się kojarzy z Realem M. Wink a oni to "miszczowie" w "pięknych" porażkach Wink Laughing

ps.
Raulik --> wpierdol Wink:
Daniel

Posty: 193

PostWysłany: 3 Gru 2006, 16:10    Temat postu:

No i stalo sie Sad Nasi nie wytrzymali Sad Gdyby zagrali tak jak z Serbia to jestem przekonany, ze by wygrali pomimo swietnej gry Brazylijczykow. No i ten cyrk z Gackiem. Lozano sie nie popisal. Ale i tak sie ciesze, w koncu jestesmy wicemistrzami swiata. No i mamy najlepszego na swiecie rozgrywajacego! Na olimpiadzie sie odgryziemy!! Twisted Evil

gumbyy napisał:
Nasi nie mieli możliwości wygrania tego meczu. Nie ma co biadolić i szukać przyczyn Wink

Nasi mieli szanse wygrac i by to zrobili gdyby zagrali "swoje" A nie szukac przyczyn przegranej to najgorsze co mozna teraz zrobic. NALEZY znalesc przyczyny i je wyeliminowac tak zeby w przyszlosci tych samych bledow nie popelniac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio zmieniony przez Daniel dnia 3 Gru 2006, 16:36, w całości zmieniany 2 razy
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 3 Gru 2006, 18:18    Temat postu:

Daniel napisał:

Nie zgadzam się Smile

Brazylia była lepsza w każdym elemencie gry. Zresztą wynik wiele mówi Wink I tutaj za wiele nie można poradzić... zresztą hydRaulik już o tym napisał Smile
wygrac z Brazylia mozna tylko jesli sie zagra megazajebisty mecz i wszystko wychodzi

i tyle Smile
Szukanie jakichś dziwnych "usprawiedliwień" i innych "przyczyn" nie ma sensu. Przegraliśmy, bo Brazylia jest znacznie lepsza. I wsio Smile
Daniel

Posty: 193

PostWysłany: 4 Gru 2006, 19:14    Temat postu:

Drogi gumbyy,
Piszesz, ze nie zgadzasz sie z tym, ze Polska miala szanse w finale.
Ktorys z ekspertow w studiu powiedzial, ze Polacy ten mecz przegrali juz w szatni albo nawet dzien wczesniej. Byc moze podeszli do sprawy tak jak Ty czyli, ze Brazylia to bogowie siatkowki i nie da sie ich ograc. Niestety z takim nastawieniem nie da sie wygrac. Poza tym przytaczasz wypowiedz, ze z Brazylie moglby ograc zespol ktory gralby zajebisty mecz i wszystko by mu wychodzilo. Polska MIALA takie mecze na tych mistrzostwach i dlatego napisalem, ze gdyby to samo powtorzyli w finale to by wygrali. Kazdy jest do ogrania wiec i Brazylia byla tego dnia do ogrania. Oczywiscie, ze nie ma co szukac usprawiedliwien bo Polacy przegrali po slabej grze. Za to TRZEBA poszukac przyczyn tego co sie stalo zeby tych samych bledow nie popelniac w przyszlosci. Olimpiada przed nami i kolejna szansa na zloto przed naszymi!! Very Happy Very Happy Very Happy
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 4 Gru 2006, 23:25    Temat postu:

Polska MIALA takie mecze na tych mistrzostwach

Może i tak... nie wiem, bo innych meczy nie widziałem Smile

W finale był "dwa światy" i według mnie, na wygraną nie było szans.

To tak jakby w piłce nożnej postwaić Real M. i GKS Bełchatów. Niby szansa jest, ale jakże mizerna Wink Laughing Pewno na 10 meczy jeden nie skończyłby się porażką naszej drużyny. A żeby wygrać, to trzeba mieć sporo szczęścia...