PostWysłany: 10 Cze 2006, 20:26    Temat postu:

No no chyba Szwedzi za duzo nie zawojuja na mundialu. Grali tragicznie.... Prawie jak nasze grajki... Bravo TiT!!!! Clap

Posty: 2767

Skąd: wawa

PostWysłany: 10 Cze 2006, 20:32    Temat postu:

Venom napisał:

chyba inny mecz ogladalem Wink bo mi sie wydawalo ze Szwedzi co pare sekund maja mniej lub bardziej klarowna sytuacje do strzelenia bramki. kompletna niemoc wykonczenia to jedno, a latwosc i wielosc sposobow konstruowania akcji to drugie Smile

mo ala fakt, brawo TIT Smile
Krwawisz

Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 1461

Skąd: Pekin

PostWysłany: 10 Cze 2006, 22:57    Temat postu:

WKS zasluzylo co najmniej na remis. Szkoda ze przegrali bo graja naprawde piekny widowiskowy futbol Sad
Venom

Posty: 1266

PostWysłany: 10 Cze 2006, 23:04    Temat postu:

Krwawisz napisał:

Nono - Nigdy nie widziałem ludzi biegajacych tak szybko z piłka u nodze Shocked To zdecydowanie najlepsza grupa
karol93

Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 177

Skąd: Lodz

PostWysłany: 10 Cze 2006, 23:10    Temat postu:

No no no, mecz Argentyna- Wybrzeże Kości Słoniowej stal na naprawde wysokim poziomie. Gra byla dynamiczna i zarazem precyzyjna, jak najbardziej odzwierciedlala gre. Argentyna minimalnie przewazala ale pilkarze z Afryki byli rownymi przeciwnikami i na pewno mogą powalczyc o wyjscie z grupy chociaz latwe to nie bedzie. Naprawde jestem pod wrazeniem gry reprezentacji WKS, tym bardziej ze to ich debiut w MŚ. W meczu duzo sytuacji podbramkowych, ładna gra i mecz naprawde dobry. Jak narazie Mundial prezentuje sie bardzo ciekawie. Oby tak dalej Smile
gumbyy
Redakcja

Posty: 13781

Skąd: Wrocław

PostWysłany: 11 Cze 2006, 00:04    Temat postu:

Anglików widziałem tylko pierwszą połowę... wyglądało to dosyć dobrze. A jak było w drugich 45 minutach Question

Szwecja - T&T włączyłem tv w 90 minucie i spodziewałem się prowadzenia skandynawów 2:0, a tu Shocked Laughing

Argentyna - WKS - no cudo mecz Smile taka piłka to mi się widzi. Szczególnie w pierwszej połowie Smile Brawa dla jednych i drugich Clap
Wasyl

Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 1421

PostWysłany: 11 Cze 2006, 01:33    Temat postu:

gumbyy napisał:

w drugie polowie anglicy glownie bronili wyniku i ograniczali sie w sumie do strzalow z dystansu (Lampard sie ograniczal jedynie) Paragwaj nie mial sily przebicia, ogolnie druga polowa nudna jak flaki z olejem ale pod calkowita kontrola anglikow

ja tez wtopilem kase na tym meczu, ale gratuluje determinacji i woli walki pilkarza Trynidadu, Szwadzi zagrali strasznie nieskutecznie Allback szczegolnnie ktory sie pojawil w drugiej polowie mial chyba ze 3 sytuacje w tym jedna sam na sam (z tego co pamietam zawsze byl nieskuteczny)

najlepszy mecz MS jak narazie, szkoda ze WKS trafil do tej grupy bo moze z niej nie wyjsc, a w dalszej fazie turnieju mogli by sporo namieszac, rewelacyjni sa technicznie i graja bez kompleksow, jak ogladalem ten mecz po raz kolejny zastanawialem sie co my na tych mistrzostwach robimy? Tyle finezji, polotu i indywidualnych akcji w naszej reprezentacji niezobaczy sie w meczu z Wyspami Owczymi. WKS zasluzyl na conajmniej remis
Vader

Posty: 2820

Skąd: Katowice

PostWysłany: 11 Cze 2006, 11:04    Temat postu:

rewelacyjny mecz WKS i Argentyny. Liczylem na wynik 3 : 2 dla Wybrzeza. W tych mistrzostwach ide za nimi. Swietna druzyna..

Vader napisał:

Argentyne oglądałęm tylko fragmentami, a szkoda...

No zobaczymy co z Serbią i Holandią będzie. Ale obstawiać na typrze jeszcze nie będę. W sumie lepiej by było żeby Serbia wygrała. Holendrzy przyjdą zjarani, z chłopcami za rączkę i w pomarańczowych ciuszkach Laughing

PostWysłany: 11 Cze 2006, 11:56    Temat postu:

Się śmiejecie z Holendrów ale ich reprezentację w nogę zawszę lubiłem. Ładnie grają ale ostatnio coś nie mają siły przebicia, może wreszcie coś pokażą Smile

PostWysłany: 11 Cze 2006, 15:11    Temat postu:

Pamiętam i ja Wink. Reprezentację lubię bardzo, mimo że do kraju jako takiego mam powiedzmy mieszane uczucia Wink
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 11 Cze 2006, 16:11    Temat postu:

Heh... po wczorajszym meczu Argentyna - WKS i po większej części dzisiejszego Holandia - Serbia & Czarnogóra... powiem tylko, że ta grupa zabija Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MetalSide.pl Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)