FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 2820

Skąd: Katowice

PostWysłany: 27 Cze 2010, 18:04    Temat postu:

Swojego wkurwienia p tym meczu nawet nie opiszę, bo nie chcę tu mięsem rzucać...
gumbyy
Redakcja

Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 13781

Skąd: Wrocław

PostWysłany: 27 Cze 2010, 18:34    Temat postu:

Sędzia ślepy, a Angole jak zwykle pech... Przecież to nie były centymetry. Ja w czasie transmisji od razu miałem przekonanie, że padł gol. A sędziowie nie widzieli Rolling Eyes

Niemcy przy 2:0 byli już przekonani, że awansowali, a tu nagle zrobiło się nieciekawie. Szkoda nieuznanej bramki, bo w drugiej połowie ten mecz wyglądałby inaczej. Tak to Anglicy cisnęli, a Niemcy pojechali z kontrą i było po frytkach.

Niemcy bramki po sporych błędach Anglików i tutaj też jest sporo winy piłkarzy.

Mam nadzieję, że Argentyna (jak awansuje) to pyknie Niemców w następnej rundzie Smile
K0stek

Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 1644

Skąd: Toruń

PostWysłany: 27 Cze 2010, 18:40    Temat postu:

Błąd sędziego karygodny, ale trzeba przyznać, że Niemcy zagrali o wiele lepsze spotkanie. Różnica w przygotowaniu szybkościowym przy kontrach była aż nadto widoczna.
edek77

Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 854

Skąd: Amsterdam

PostWysłany: 27 Cze 2010, 18:44    Temat postu:

przy stanie 2-2 mecz wygladalby zdecydowanie inaczej,a druga sprawa ze angielscy bramkarze to cipy, co najmniej dwie bramki zawalil David James

Ostatnio zmieniony przez edek77 dnia 27 Cze 2010, 18:44, w całości zmieniany 1 raz
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 27 Cze 2010, 19:01    Temat postu:

K0stek napisał:
Różnica w przygotowaniu szybkościowym przy kontrach była aż nadto widoczna.

Gdyby było 2:2 Niemcy pewno nie mieliby okazji do takich kontr. Anglia grała w drugiej połowie na dużym ryzyku z tyłu i skończyło się na 2 ciosach. "Szybkość" Barrego i jego złe ustawienie (nie z tej strony krycie), James, który boi się piłki... za dużo błędów jak na ten etap gry.
Coffin

Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 706

Skąd: Chorzów

PostWysłany: 27 Cze 2010, 19:19    Temat postu:

Dalej ktoś uważa, że Green jest słaby ? Przecież to co dzisiaj wyczyniał James to jest parodia, pierwsze trzy bramki to są jego błędy. Barry beznadziejnie, a Johnson znowu słabo. Nie powiem kibicowałem angolą, ale wiedziałem, że to się tak skończy bo formy nie można zbudować w 5 dni.
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 27 Cze 2010, 22:53    Temat postu:

Sędziowanie nie schodzi ze świecznika. Skandaliczne uznanie bramki nr 1 Teveza, która padła z mega spalonego. Jak sędzia mógł tego nie zobaczyć? Shocked

Bramka nr 2 Teveza - palce lizać Brawo Argentyna specjalnie nie zachwyca, ale gra zabójczo skutecznie...

a tu jeszcze ciekawostka dla Luxa (który ma problemy z przepisem o spalonym Wink)

Jak widać w momencie podania Klose (w prawym górnym rogu) jest prawdopodobnie wysunięty poza linię ostatniego obrońcy. Później dochodzi do piłki i strzela gola. Jednak o spalonym w tej sytuacji nie ma mowy, gdyż jeśli nawet Klose był poza obrońcami, to przy wybijaniu "piątki" nie ma pozycji spalonej. Podobnie jak przy wrzucie z autu.

Ostatnio zmieniony przez gumbyy dnia 27 Cze 2010, 23:07, w całości zmieniany 1 raz
Raul

Posty: 2767

Skąd: wawa

PostWysłany: 27 Cze 2010, 22:59    Temat postu:

oj Panowie, bez przesady. to ze bramka nieslusznie uznana to jedno, ale to ze Anglicy grali jak cipy nieziemskie to drugie. jedna bramka w plecy i cala druga polowa do odwrocenia wyniku to warunki, powiedzialbym ze komfortowe Wink
niestety Anglia laduje na 3cim miejscu, za Francja i Wlochami, pod wzgledem.. braku jakosci Wink no, ex equo z Kamerunem

--

Argentyna Niemcy to bedzie meczyk Very Happy i na 90% karne Wink
a akcja z sedziowaniem to jakis kabaret jest. telebimy na stadionie pokazuja spalonego, a sedzia uznaje bramke Oh

Ostatnio zmieniony przez Raul dnia 27 Cze 2010, 23:01, w całości zmieniany 1 raz
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 27 Cze 2010, 23:09    Temat postu:

Raul napisał:

Toż napisałem, że piłkarze też zawinili... a całej drugiej połowy nie mieli na odrabianie jednej bramki Wink bo dosyć szybko dostali dwa ciosy Wink
Raul

Posty: 2767

Skąd: wawa

PostWysłany: 27 Cze 2010, 23:17    Temat postu:

Wink

fakt faktem, ze Niemce szybko wyplacali. chyba 2 bramki strzelili z 2 podan, a pierwsza brama to bylo podanie bramkarza do Klosego Rolling Eyes
Lux

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 3245

PostWysłany: 28 Cze 2010, 12:31    Temat postu:

Chyba najwieksza chamówa tych mistrzostw Rolling Eyes Rolling Eyes
Liniowy i główny slepi jak kret.
Czy to jest jakiś problem,postawic człowieka za bramka?
Mecz mogl sie potoczyc zupelnie inaczej,co nie zmienia faktu,ze Niemcy zagrały bardzo dobre zawody.
Eyesore

Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 6541

Skąd: Z daleka

PostWysłany: 28 Cze 2010, 12:56    Temat postu:

kurde, na graspopie slyszalem, ze niemcy odpadli (a przez 3 dni chodzilem w koszulce england - euro 2004 campaign, wiec co chwila ktos mnie zagadywal). wrocilem do chaty, zajrzalem do gazety, a tam taka lipa.
Lux

Posty: 3245

PostWysłany: 28 Cze 2010, 14:21    Temat postu:

Sedzia oszwabił(!)Angoli,ale fakt pozostaje faktem-Anglia niczego(poza buńczucznymi zapowiedziami)nie pokazała na tych Mistrzostwach.
Niemcy wrecz przeciwnie.Upatruje w nich kandydata na Mistrza(są ku temu powody)
K0stek

Posty: 1644

Skąd: Toruń

PostWysłany: 28 Cze 2010, 14:40    Temat postu:

Ale końcówka drugiej połowy kiedy to Anglia rzuciła się do odrabiania strat a grę wzięli na siebie Gerrard i Lampard zamiast grać na beznadziejnego Rooney'a - bardzo dobra.
Lux

Posty: 3245

PostWysłany: 28 Cze 2010, 14:54    Temat postu:

Po co mieli grać na Rooneya?On jest po kontuzji,zupełnie czuł piłki.
Capello sie troche pogubił,mógł go oszczedzac tak jak Holendrzy Robbena(i wypuscic w 1/8 do boju).
Piszesz,ze koncowka 2 połowy bardzo dobra,zgadzam sie.Koncówka pierwszej tez była swietna,ale to były "ostatnie podrygi konającej ostrygi"