FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Skąd: Wrocław

PostWysłany: 14 Cze 2010, 19:33    Temat postu:

Wasyl napisał:
póki co to najgorsze mistrzostwa jakie oglądam ...

Zdecydowanie tak... na razie większość zespołów gra na "nie stracenie gola", a jak coś ustrzel, to obrona... Jedynie Niemcy pograli w piłkę.

Mnóstwo podań do najbliższego zawodnika, bez akcji skrzydłami, bez prostopadłych podań - oprócz Niemców.

Wiele przerzutów na drugie skrzydło i dośrodkowań z boku za mocnych. Strzały najczęściej z całej siły, może wpadnie. Zero finezji i polotu na razie.
Raul

Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 2767

Skąd: wawa

PostWysłany: 14 Cze 2010, 20:10    Temat postu:

oj nie narzekajcie, dopiero pierwsza runda jest, bedzie jeszcze pare fajnych meczy/ow Smile
Vader

Posty: 2820

Skąd: Katowice

PostWysłany: 14 Cze 2010, 22:33    Temat postu:

No w końcu dobry mecz na tych mistrzostwach. Paragwaj pokazał, że może coś zdziałać. Poza walecznością, rzeczywiście świetna organizacja i mimo, że lubię Włochów, to w tym meczu kibicowałem drużynie z Ameryki. Z grupy wyjdą bez problemu, ale co dalej to zobaczymy
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 15 Cze 2010, 09:30    Temat postu:

Raul napisał:

Oj... coś jednak jest na rzeczy:

"Tylko 18 bramek padło w pierwszych 11 spotkaniach piłkarskich mistrzostw świata w RPA. Daje to bardzo niską średnią 1,63 gola na mecz. We wszystkich mundialach od 1990 roku na tym etapie turnieju było o połowę więcej bramek."

Ostatnio zmieniony przez gumbyy dnia 15 Cze 2010, 09:30, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: 15 Cze 2010, 14:59    Temat postu:

wczoraj nawet ciekawy mecz Wlochy-Paragwaj.Myslalem ze makarony beda grac jak zawsze,ale mogkla sie podobac ich gra szczegolnie w 2 polowie.Dzisiaj pierwszy mecz odpuszczam,mam nadzieje ze nastepne dwa beda staly na dobrym poziomie.
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 15 Cze 2010, 15:17    Temat postu:

No niestety... dalej kopanina. Oglądam jednym okiem, w tle.

---------------------------------
Edit:

HA HA HA HA ależ ubaw mam ze Słowaków Laughing Laughing nareszcie kunktatorstwo zostało ukarane Twisted Evil stracić wygraną w doliczonym czasie gry to zawsze boli...

PostWysłany: 15 Cze 2010, 16:46    Temat postu:

Portugalia-WKS , masakra 45 minut i dwa strzaly na bramke.Jakbym naszych kopaczy ogladal Confused
Lux

Posty: 3245

PostWysłany: 15 Cze 2010, 17:02    Temat postu:

edek77 napisał:

Moze i dwa strzaly,ale chociaz mecz prowadzony w rzwawszym tempie.

Ciesze sie,ze Nowozelandczycy wyrownali.Frajerstwo zostalo ukarane.
gumbyy
Redakcja

PostWysłany: 15 Cze 2010, 22:35    Temat postu:

Lux napisał:

No dokładnie... Brazylia też niezłą popelinę zagrała...
Lux

Posty: 3245

PostWysłany: 15 Cze 2010, 22:41    Temat postu:

Kurde,ale jaja Very Happy
Korea do 50 min skutecznie powstrzymywala Brazylie.
Ciekawe jak Polska by wypadła.Pewnie wysokosc by im przeszkadzala lub cos innego.No i byloby 3-0 do przerwy.
Byłem troche za koreą.Myslałem,ze ktoras kontra im wyjdzie.Jeden pilkarz z przodu a z zadziwiajaca latwoscia przejmowal wybijana przez obroncow pilke.
Przy stanie 2-1 Korea oddala jeszcze 2 strzaly a wiec byla szansa na wyrownanie(mala,ale zawsze)
Jakby to padlo to niezle by sie porobilo w tej grupie.
Kolejne mecze bylyby na noze.Przynajmniej w przypadku Brazylii.
Lux

Posty: 3245

PostWysłany: 17 Cze 2010, 08:49    Temat postu:

No i mamy niespodzianke Smile Kto by pomyslal,ze Szwajcaria utrze nosa Hiszpanii?
Bedzie ciekawie w tej grupie.
Lux

Posty: 3245

PostWysłany: 17 Cze 2010, 17:04    Temat postu:

Archentina rozbiła w puch Koree.
Jeszcze przy wyniku 2-1 myslalem,ze skosnoocy doprowadza do remisu.
Sedzia pomogl Albacete w zwyciestwie-uznal 3 gola,choc byl spalony.

Grecja-Nigeria.Choc postawilem na Nigerie to jestem teraz calym sercem za chłopakami z Hellady.
Po prostu nie lubie chamstwa na boisku.Keita kopnał poza boiskiem piłkarza Grecji i byl jeszcze wielce zdziwiony,ze dostal czerwona kartke.
Komentator tez bomba,w pierwszej chwili wykazal sie reakcja jak Keita.
Facet komentuje mecz nie widzi chamstwa pilkarza Nigerii(a bylo widac jak na dloni!)
Potem sie zreflektowal(po powtorkach) i potepil zachowanie Keity.
Grecja doprowadzila do remisu i widac,ze jest w ofensywie.

Ostatnio zmieniony przez Lux dnia 17 Cze 2010, 17:04, w całości zmieniany 1 raz